Triana Pelay Suites

  • The lagest option:
  • 2 gasten
  • 1 bed
  • 1 slaapkamer

Triana Pelay Suites Sevilla bieden uitzicht op de stad en bevinden zich binnen 20 minuten lopen van het Koninklijk Paleis van Sevilla in Sevilla. Het unieke appartement in Sevilla is gelegen op 2 km afstand van Santa Justa treinstation en op een paar stappen verwijderd van Pages del Corro busstation.

Deze accommodatie biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Bovendien is er ook een apart toilet en een douche.

Als u van sport houdt, zullen kanoën die beschikbaar zijn bij het appartement u zeker bevallen. Een terras is een geweldige plek om te dineren en van een drankje te genieten.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom bieden Triana Pelay Suites een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.

Dankzij de welgelegen locatie in de Schwanheim wijk ligt dit appartement binnen 6 minuten wandelen vanaf Torre del Oro. Triana Pelay Suites zijn binnen handbereik van de Capilla de los Marineros gevestigd. Deze unieke accommodatie in Sevilla is op 2 km afstand van het Archeologisch Museum van Sevilla genesteld. Vrij dicht bij dit appartement bevindt zich Plaza de Cuba metrostation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Triana Pelay Suites Sevilla
Rodrigo De Triana Deluxe
Mobiele prijsaanbieding

Rodrigo De Triana Deluxe

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
112 m van de accommodatie
USD 290 USD 261
per nacht
Triana Estudio
Mobiele prijsaanbieding

Triana Estudio

9.7
Voortreffelijk 31 beoordelingen
129 m van de accommodatie
USD 93 USD 84
per nacht
Fabie Oasis Suite By Valcambre
Mobiele prijsaanbieding

Fabie Oasis Suite By Valcambre

8.1
Heel goed 17 beoordelingen
158 m van de accommodatie
USD 96 USD 86
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Sevilla-San Pablo
    13 km

    Treinstations

    Santa Justa Station
    2,5 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Kanoën
    • Golfbaan

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • Beveiliging
    • Tours/Ticketservice

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Geluiddichte kamers
    • Zithoek
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerESHFTU0000410280000803790030000000000000VUT/SE/016460,ESHFTU0000410280000803790040000000000000VUT/SE/016469,ESHFTU0000410280000803790050000000000000VUT/SE/016468,VFT/SE/01646,VUT/SE/01646
    • Informatie over extra bedden
    • Er is geen capaciteit voor ledikanten in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Triana Pelay Suites te vinden?
      Triana Pelay Suites is in de Schwanheim wijk gesitueerd, binnen 20 minuten lopen van het Koninklijk Paleis van Sevilla.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Triana Pelay Suites?
      Populaire plekken in de buurt van Triana Pelay Suites zijn onder andere het Archeologisch Museum van Sevilla, het Koninklijk Paleis van Sevilla, de Capilla de los Marineros.
    • Hoeveel kost het om bij Triana Pelay Suites te verblijven?
      De huurprijs van Triana Pelay Suites is €162.
    • Welke betaalmethoden worden in het appartement geaccepteerd?
      Het appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Visa
      • Maestro
      • Diners Club
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Triana Pelay Suites?
      Restaurants in de buurt van Triana Pelay Suites zijn onder andere O'tapas Albahaca en Victoria 8 restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft Triana Pelay Suites internetverbinding?
      Triana Pelay Suites biedt wifi in de hele accommodatie.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Sevilla-San Pablo
    13 km

    Treinstations

    Santa Justa Station
    2,5 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Triana Pelay Suites Sevilla

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten